BZX85B6V8-TR
Доступність
Є на складі
від 1
від 246
від 981
Характеристики
Назва у виробника
BZX85B6V8-TR
Виробник
VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION
Type
Zener Diode
Voltage
6.8 V
Power Rating
1.3 W
Package
Do-41
Mounting
Through-Hole
Lead Style
Axial
Series
Bzx85B
Tolerance
±5%
Polarity
Unidirectional
Детальний опис товару
DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41