BZX85B8V2-TAP
Доступність
Є на складі
40 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
40 шт
Назва у виробника
BZX85B8V2-TAP
Виробник
VISHAY
Device Type
Zener Diode
Zener Voltage
8.2 V
Power Dissipation
1.3 W
Package
Do-41
Mounting
Through-Hole
Polarity
Unidirectional
Temperature Range
-55 To 150 °C
Leakage Current
5 a
Tolerance
±5%
Test Current
5 Ma
Series
Bzx85B
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41