BZX85C20
Доступність
Є на складі
235 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
235 шт
Назва у виробника
BZX85C20
Виробник
TSC
Детальний опис товару
DIODE ZENER 1.3W 20V 5% DO-41