C0402C102J1GEC7411
Доступність
Є на складі
40 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
40 шт
від 1
від 516
від 2062
Характеристики
Назва у виробника
C0402C102J1GEC7411
Виробник
KEMET
Capacitance
1 Nf
Tolerance
±5%
Voltage Rating
100 V
Dielectric Type
C0G
Package
0402 (Smd)
Mounting
Surface Mount
Material
Ceramic
Polarity
Non-Polar
Temp Coefficient
C0G (0 Ppm/°C)
Capacitor Type
Multilayer Ceramic
Termination
End Terminations
Operating Temp
-55°C To 125°C
Детальний опис товару
CAP CER 0402 1NF 100V C0G 5%
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0402 47pF 1% 50V NP0
C0402 47pF 1% 50V NP0
GRM1555C1H470FA01D
REEL * 0402 47 pF 50 V ±1% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
GRM1555C1H1R5BA01D
MLCC 0402 1,5pF 50V NP0
Ціна за 500+ з ПДВ
C1206 1mkF 10% 50V X7R
C1206 1mkF 10% 50V X7R
CL31B105KBHNNNE
SMD керамический конденсатор 1 mkF +-10% X7R 50V
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V