C0603C105K9PACTU
Ціна
від 10
Назва у виробника
C0603C105K9PACTU
Виробник
KEMET
Capacitance
1 f
Voltage
6.3 V
Tolerance
±10%
Dielectric
X5R
Case
Series
C
Mounting
Surface Mount
Type
Multilayer Ceramic
Temp Range
-55+85 °C
Polarized
No
Rohs
Yes
Termination
Smd
Детальний опис товару
KEMET - C0603C105K9PACTU - Многослойный керамический конденсатор, 1 мкФ, 6.3 В, 0603 [1608 Метрический], ± 10%, X5R, серия C