C0805C331G1GACTU
Назва у виробника
C0805C331G1GACTU
Capacitance
330 Pf
Tolerance
±2%
Voltage
100 V
Dielectric
C0G Np0
Case
Mount
Smd
Type
Mlcc
Material
Ceramic
Temp Range
-55 To +125 °C
Temp Coef
0 ±30 Ppm/°C
Termination
Solderable
Stability
High
Детальний опис товару
330 pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%