C1206C101K1HACTU
Назва у виробника
C1206C101K1HACTU
Виробник
KEMET
Детальний опис товару
100 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Інші товари з розділу
C1206 1mkF 10% 50V X7R
C1206 1mkF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL31B105KBHNNNE
SMD керамический конденсатор 1 mkF +-10% X7R 50V
C1206 100nF 10% 50V X7R
C1206 100nF 10% 50V X7R
CC1206KRX7R9BB104
SMD керамический конденсатор 100nF +-10% 50V ТКЕ X7R
C1210 100nF 10% 500V X7R
C1210 100nF 10% 500V X7R
C1210C104KCRACTU
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% SMD 1210 125C Plastic T/R
Ціна за 1+ з ПДВ
C1206 220nF 10% 50V X7R
C1206 220nF 10% 50V X7R
CL31B224KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 220 nF +-10% X7R 50V PB-Free
C1206 22mkF 10% 25V X5R
C1206 22mkF 10% 25V X5R
CL31A226KAHNNNE
SMD керамический конденсатор 22мкФ X5R 25V ± 10%
Ціна за 900+ з ПДВ
C1206 47pF 5% 200V NP0
C1206 47pF 5% 200V NP0
CC1206JRNPOABN470
SMD керамический конденсатор 47pF +-5% ТКЕ NP0 200V
C1206 47nF 10% 50V X7R
C1206 47nF 10% 50V X7R
CL31B473KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 47 nF +-10% X7R 50V
C1206 100pF 5% 50V NP0
C1206 100pF 5% 50V NP0
C1206C101J5GAC7800
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% 50V ТКЕ NP0
C1206C104MMREC7210
C1206C104MMREC7210
CAP CER 1206 0.1UF 63V X7R 20%
GRT31CR61H106ME01L
GRT31CR61H106ME01L
CAP CER 10UF 50V X5R 1206