C1825X152JGGAC7800
Доступність
Є на складі
20 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
20 шт
Назва у виробника
C1825X152JGGAC7800
Виробник
KEMET
Capacitance
1500 Pf
Tolerance
±5%
Voltage Rating
2000 V
Dielectric
C0G (Np0)
Type
Ceramic
Mounting
Smd
Size
1825
Metric Size
Series
C1825X
Polarity
Non-Polar
Rohs
Yes
Temp Coef
0 ±30 Ppm/°C
Детальний опис товару
1500 pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Інші товари з розділу
C1825X152JGGAC7800
C1825X152JGGAC7800
Назва у виробника
C1825X152JGGAC7800