C3216X7R2J103K115AA
від 1
від 155
від 618
Характеристики
Назва у виробника
C3216X7R2J103K115AA
Capacitance
10000 Pf (10 Nf)
Rated Voltage
630 V
Dielectric
X7R
Tolerance
±5% (J)
Type
Ceramic
Mounting
Smd
Polarity
Non-Polar
Temp Range
-55°C To +125°C
Dimensions
3.2 X 1.6 Mm
Size Code
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%