C322C103JDR5TA
від 1
від 72
від 286
Характеристики
Назва у виробника
C322C103JDR5TA
Виробник
KEMET
Capacitor Type
Ceramic
Capacitance
10000 Pf (10 Nf)
Tolerance
±5%
Voltage Rating
1000 V
Dielectric Type
X7R
Lead Type
Radial
Mounting
Through-Hole
Polarity
Non-Polar
Operating Temp
-55°C To +125°C
Rohs
Yes
Series
C322
Детальний опис товару
10000 pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial