CC0402KRX7R9BB104
від 10
від 625
від 2500
Характеристики
Назва у виробника
CC0402KRX7R9BB104
Виробник
YAGEO
Dielectric
X7R
Capacitance
0.1 f (100 Nf)
Cap Code
104
Voltage
50 V
Tolerance
±10%
Case
0402 (1.0  0.5 Mm)
Mounting
Smd/smt
Layers
Multilayer
Operating Temp
-55°C To +125°C
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 V 0.1uF X7R 0402 10%
Інші товари з розділу
CC0402KRX7R9BB104
CC0402KRX7R9BB104
Назва у виробника
CC0402KRX7R9BB104
Ціна за 451+ з ПДВ
CC4 47nF 20% 50V RM5
CC4 47nF 20% 50V RM5
008HH1H473MSBF5081
Конденсатор керамический, 47nF Y5V 50V RM5,08
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
CC4 1MKF 10% 50V X7R RM5
CC4 1MKF 10% 50V X7R RM5
TS17 0805 1MKF 50V 10% X7R P5.08
Конденсатор керамический, 1mkF X7R 50V RM5,08
Ціна за 200+ з ПДВ
CC4 1nF 5% 50V NP0 RM5
CC4 1nF 5% 50V NP0 RM5
TS170R1H102J8BNB0R
Конденсатор керамический, 1nF NP0 50V RM5,08
CC4 47PF 5% 50V RM5
CC4 47PF 5% 50V RM5
TS17R 47PF 5% NP0 (0805) RM5
Конденсатор керамический, 47pF 5% NP0 50V RM5,08
CD 10mkF 20% 25V X7R
CD 10mkF 20% 25V X7R
FG26X7R1E106KRT06
CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL P=5.00
CC4 33nF 20% 50V RM5
CC4 33nF 20% 50V RM5
008HH1H333MSBF5081
Конденсатор керамический, 33nF 20% Y5V 50V RM5,08
CC0603KRX5R8BB105
CC0603KRX5R8BB105
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 25V X5R 10%
Ціна за 379+ з ПДВ
CC4 100PF 5% 50V NPO RM5
CC4 100PF 5% 50V NPO RM5
TS170R1H101JSBNB0R
Конденсатор керамический, 100pF NP0 50V RM5,08
GRM188C81C106MA73D
GRM188C81C106MA73D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 10uF 16volts X6S 20%