CC0805BRNPO9BN5R6
Назва у виробника
CC0805BRNPO9BN5R6
Виробник
YAGEO
Loss
Low
Rohs
Yes
Temp Range
-55°C To 125°C
Polarity
NonPolar
Capacitance
5.6 Pf
Tolerance
±0.1 Pf
Voltage
50 V
Dielectric
C0G (Np0)
Case
Mounting
Smd
Temp Coeff
0 ±30 Ppm/°C
Детальний опис товару
5.6 pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Інші товари з розділу
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
Назва у виробника
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
Ціна за 50+ з ПДВ
C0603 22mkF 20% 16V X5R
C0603 22mkF 20% 16V X5R
KGM15CR51C226MT
CAP CER 22UF 16V X5R 0603
C0603 270pF 10% 50V X7R
C0603 270pF 10% 50V X7R
CL10B271KB8NNNC
KC 270pF 0603 10% 50V X7R RoHSconf
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0603 220nF 10% 25V X7R
C0603 220nF 10% 25V X7R
CL10B224KA8NNNC
SMD керамический конденсатор 0603 X7R 220nF 25V ± 10%
Ціна за 500+ з ПДВ
C0603 1mkF 10% 50V X5R
C0603 1mkF 10% 50V X5R
CL10A105KB8NNNC
CAP CER 1UF 50V 10% X5R 0603
C0603 47mkF 20% 6.3V X5R
C0603 47mkF 20% 6.3V X5R
GRM188R60J476ME15D
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0603
C0603 4.7mkF 10% 6.3V X5R
C0603 4.7mkF 10% 6.3V X5R
CL10A475KQ8NNNC
SMD керамический конденсатор 4.7 mkF +-10% ТКЕ X5R 6.3V
C0603 22mkF 20% 10V X5R
C0603 22mkF 20% 10V X5R
GRM188R61A226ME15D
CAP CER 22UF 10V X5R 0603
C0603 4.7mkF 10% 10V X5R
C0603 4.7mkF 10% 10V X5R
CL10A475KP8NNNC
SMD керамический конденсатор 4.7 mkF +-10% ТКЕ X5R 10V
C0603 100nF 10% 50V X8R
C0603 100nF 10% 50V X8R
C1608X8R1H104K080AB
CAP CER 0.1UF 50V 10% X8R 0603