CC1808KKX7RDBB102
Виробник
YAG
Детальний опис товару
SMD керамический конденсатор 1 nF +-10% 2000V ТКЕ X7R
Інші товари з розділу
C1808 1nF 10% X7R 2kV
C1808 1nF 10% X7R 2kV
Назва у виробника
CC1808KKX7RDBB102
Ціна за 1+ з ПДВ
C1812 470nF 10% 250V X7R
C1812 470nF 10% 250V X7R
Назва у виробника
GRM43DR72E474KW01L
CAP CER .47UF 250V 10% X7R 1812
Ціна за 500+ з ПДВ
C1812 33mkF 20% 16V X7R
C1812 33mkF 20% 16V X7R
C4532X7R1C336M250KC
33µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
670 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
C1812 100nF 10% 630V X7R
C1812 100nF 10% 630V X7R
C4532X7R2J104K230KA
SMD керамический конденсатор 100nF +-10% ТКЕ X7R 630V
438 шт
C1812 100nF 10% 500V X7R
C1812 100nF 10% 500V X7R
C1812C104KCRACAUTO
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
400 шт
C1812 100pF 10% 3kV C0G
C1812 100pF 10% 3kV C0G
C4532C0G3F101K160KA
CAP CER 100PF 3KV 10% NP0 1812
337 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
C1812 10nF 10% X7R 2kV
C1812 10nF 10% X7R 2kV
C1812C103KGRAC7800
Cap Cer SMD 1812 10nF ± 10% 2000V X7R
248 шт
C1812 100nF 10% 500V X7R
C1812 100nF 10% 500V X7R
C1812C104KCRACAUTO
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
220 шт
C1812 150nF 10% 100V X7R
C1812 150nF 10% 100V X7R
GRM43RR72A154KA01L
SMD керамический конденсатор 150nF +-10% ТКЕ X7R 100V