CD214A-F1600
Доступність
Є на складі
362 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
362 шт
від 100
від 200
Характеристики
Назва у виробника
CD214A-F1600
Виробник
BOURNS
Type
Switching Diode
Voltage
600 V
Current
1 A
Package
Sma, 2-Pin
Polarity
Unidirectional
Mounting
Surface-Mount
Pins
2
Forward Voltage
1.0 V @ 1 A
Reverse Recovery
Fast
Operating Temp
-65 To 175 °C
Compliance
Rohs Compliant
Детальний опис товару
Diode Switching 600V 1A 2-Pin SMA T/R
Інші товари з розділу
US1M
US1M
Назва у виробника
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA
MURS360
MURS360
3A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE SMC
1N4936
1N4936
1N4936-T
Диод выпрямительный 1A 400V 200ns DO-41
US1M DO214AA
Ціна за 50+ з ПДВ
UF4007
UF4007
DIODE ULTRA FAST 1A 1kV DO-41 75ns
RGF1M
RGF1M
Diode Switching 1KV 1A 2-Pin DO-214BA T/R
RS1J
RS1J
Диод выпрямительный 1A 600V 250ns SMA
MM3Z3V0ST1G
MM3Z3V0ST1G
DIODE ZENER 3V 300MW SOD323
Ціна за 500+ з ПДВ
UF1007-T
UF1007-T
HER108
Diode Switching 1KV 1A 2-Pin DO-41 T/R