CDSOD323-T12S
Доступність
Є на складі
45 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
45 шт
Назва у виробника
CDSOD323-T12S
Виробник
BOURNS
Series
Cdsod323
Standoff Voltage
12 V
Clamp Voltage
25.9 V (Typ)
Peak Current
21 A (8/20s)
Package Type
Sod-323
Mounting
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Operating Temp
-55 To 150 °C
Pulse Duration
8/20 s
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
25.9V (Typ) Clamp 21A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
Інші товари з розділу
LL4148
LL4148
Назва у виробника
DIODE HIGH-SPEED 200mA, 75V, Cmax=4pF SMD-SOD80(MINIMELF)
Ціна за 50+ з ПДВ
US1M
US1M
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA