CF14JT120K
Доступність
Є на складі
Ціна
від 50
Назва у виробника
CF14JT120K
Виробник
STACKPOLE
Resistance
120 K
Tolerance
±5%
Power
0.25 W
Type
Carbon Film
Mounting
Axial
Series
Cf14
Termination
Tinned Ends
Temp Coeff
±100 Ppm/°C
Operating Temp
-55°C To +155°C
Rated Voltage
250 V
Детальний опис товару
RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL
Інші товари з розділу
MF0207 110 kOm 1%
MF0207 110 kOm 1%
Назва у виробника
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 110K T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
MRS25 91 kOm 1%
MRS25 91 kOm 1%
Резистор 350V 0.6W TC50ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
MBA0204 4.7 kOm 1%
MBA0204 4.7 kOm 1%
MFR 1/4W-S 4K7 1% 50PPM T/B-5000
Резистор 0.25W 1% 50ppm
MF0207 10 Om 1%
MF0207 10 Om 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 10R T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
CFR-0.5W 270 Om 5% 3,2x9
CFR-0.5W 270 Om 5% 3,2x9
CF1/2W-270R
Резистор: углеродистый; THT; 270Ом; 0,5Вт; ±5%; O3,2x9мм; осевые
MF0207 100 kOm 1%
MF0207 100 kOm 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 100K T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
MBA0204 47 Om 1%
MBA0204 47 Om 1%
MFR 1/4W-S 47E 1% 50PPM T/B-5000
RES 47 OHM 1/4W 1% 50ppm
MBA0204 5.1 kOm 1%
MBA0204 5.1 kOm 1%
MFR0S4F5101T50
Резистор TC50ppm 5.1 kOm 1 % 0.25W
MF0207 39 kOm 1%
MF0207 39 kOm 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 39K T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
MF0207 1.8 kOm 1%
MF0207 1.8 kOm 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 1.8K T/B-5000
RES METAL FILM AX BF 0207 1% TC50 0.6W