CF1WS-390R
Виробник
SRPASS
Material
Carbon
Mounting
Tht
Resistance
390 Ohm
Power
1 W
Tolerance
±5%
Dimensions
3.2x9 mm
Type
Cfr
Config
Axial
Детальний опис товару
резистор: углеродистый; THT; 390OM; 1ВТ; ±5%;
Інші товари з розділу
MF-100 130 kOm 5%
MF-100 130 kOm 5%
Назва у виробника
MFR 1W 5% 200PPM 130K T/B1000
Резистор постоянный 1W
POS100JT-52-2K2AA
POS100JT-52-2K2AA
Назва у виробника
Power Metal Oxide Resistors
CFR-1W 390 Om 5% 3.2x9mm
CFR-1W 390 Om 5% 3.2x9mm
CF1WS-390R
MF-100 47 Om 5%
MF-100 47 Om 5%
MFR01WJ0470A10
RES 47 OHM 1W 5% METAL OXIDE
MF-200 100 kOm 5%
MF-200 100 kOm 5%