CGA3E2C0G1H332J080AA
Доступність
Є на складі
363 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
363 шт
від 1
від 262
від 1047
Характеристики
Назва у виробника
CGA3E2C0G1H332J080AA
Capacitance
3300 Pf (3.3 Nf)
Voltage
50 V
Dielectric
C0G (Np0)
Tolerance
±5%
Case
0603 (1608 Metric)
Mounting
Smd
Temp Range
-55°C To +125°C
Material
Ceramic
Polarity
Non-Polar
Rohs
Lead-Free
Series
Cga3E
Детальний опис товару
CAP CER 3300PF 50V C0G 0603
Інші товари з розділу
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
Назва у виробника
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0603 120 kOm 5%
RC0603 120 kOm 5%
0603SAJ0124T50
RC0603 470 Om 5%
RC0603 470 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC400ppm
RC0603 620 Om 1%
RC0603 620 Om 1%
0603SAF6200T50
RC0603 3.09 kOm 1%
RC0603 3.09 kOm 1%
0603SAF3091T50
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 56 Om 5%
RC0603 56 Om 5%
0603SAJ0560T50