CGA4J1X7S1C106K125AE
від 1
від 254
від 1014
Характеристики
Назва у виробника
CGA4J1X7S1C106K125AE
Capacitance
10 f
Voltage
16 V
Tolerance
±10%
Dielectric
X7S
Cap Type
Multilayer Ceramic
Mounting
Surface Mount
Polarity
Non-Polar
Operating Temp
-55 To +125 °C
Footprint
0805 (2012 Metric)
Application
Decoupling, Filtering, Power Supply Bypass
Детальний опис товару
TDK - CGA4J1X7S1C106K125AE - Многослойный керамический конденсатор, 10 мкФ, 16 В, 0805 [2012 Метрический], ± 10%, X7S