CGA5L3X5R1H106M160AB
від 1
від 76
від 304
Характеристики
Назва у виробника
CGA5L3X5R1H106M160AB
Виробник
TDK
Series
Cga5L3X5
Capacitance
10 f
Voltage Rating
50 V
Dielectric Type
X5R
Tolerance
±20%
Smd Size
1206
Mounting
Surface Mount
Type
Multilayer Ceramic
Operating Temp
-55°C To +125°C
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
CAP CER 10UF 50V X5R 1206
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%