CK45-B3FD102KYVNA
від 1
від 264
від 1053
Характеристики
Назва у виробника
CK45-B3FD102KYVNA
Виробник
TDK
Детальний опис товару
1000 pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor B Radial, Disc