CL05B104KA5NNNC
Ціна
від 50
Назва у виробника
CL05B104KA5NNNC
Виробник
SAMSUNG
Capacitance
100 Nf
Tolerance
±10%
Voltage Rating
25 V
Dielectric
X7R
Case Code
Mounting
Surface Mount
Polarity
Non-Polar
Temp Range
-55°C To 125°C
Capacitance Code
104
Termination
Ni/sn
Series
Cl05B
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF+/-10% 25V X7R 0402
Інші товари з розділу
CC0402KRX7R9BB104
CC0402KRX7R9BB104
Назва у виробника
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 V 0.1uF X7R 0402 10%
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 451+ з ПДВ
CC4 47nF 20% 50V RM5
CC4 47nF 20% 50V RM5
008HH1H473MSBF5081
Конденсатор керамический, 47nF Y5V 50V RM5,08
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
CC4 1MKF 10% 50V X7R RM5
CC4 1MKF 10% 50V X7R RM5
TS17 0805 1MKF 50V 10% X7R P5.08
Конденсатор керамический, 1mkF X7R 50V RM5,08
Ціна за 200+ з ПДВ
CC4 1nF 5% 50V NP0 RM5
CC4 1nF 5% 50V NP0 RM5
TS170R1H102J8BNB0R
Конденсатор керамический, 1nF NP0 50V RM5,08
CC4 47PF 5% 50V RM5
CC4 47PF 5% 50V RM5
TS17R 47PF 5% NP0 (0805) RM5
Конденсатор керамический, 47pF 5% NP0 50V RM5,08
CD 10mkF 20% 25V X7R
CD 10mkF 20% 25V X7R
FG26X7R1E106KRT06
CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL P=5.00
CC4 33nF 20% 50V RM5
CC4 33nF 20% 50V RM5
008HH1H333MSBF5081
Конденсатор керамический, 33nF 20% Y5V 50V RM5,08
CC0603KRX5R8BB105
CC0603KRX5R8BB105
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 25V X5R 10%
Ціна за 379+ з ПДВ
CC4 100PF 5% 50V NPO RM5
CC4 100PF 5% 50V NPO RM5
TS170R1H101JSBNB0R
Конденсатор керамический, 100pF NP0 50V RM5,08
GRM188C81C106MA73D
GRM188C81C106MA73D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 10uF 16volts X6S 20%