CL10B105KO8NFNC
Назва у виробника
CL10B105KO8NFNC
Виробник
SAMSUNG
Capacitance
1 f
Voltage
16 V
Dielectric
X7R
Size
Tolerance
±10%
Polarization
Non-Polar
Mounting
Smd
Temp Range
-55°C To 125°C
Cap Code
105
Construction
Multilayer Ceramic
Детальний опис товару
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Інші товари з розділу
CDC 100pF 10% X1/Y2 250Vac
CDC 100pF 10% X1/Y2 250Vac
Назва у виробника
DE2B3SA101KN3AT02F
KF100pF250Vac2,6kV10%X1Y2 RM7,5
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 900+ з ПДВ
C0201 4.7nF 10% 25V X7R
C0201 4.7nF 10% 25V X7R
GRM033R71E472KE14D
CAP CER 4700PF 25V X7R 0201
CL10B104KB8NNWC
CL10B104KB8NNWC
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
CC0402KRX7R9BB104
CC0402KRX7R9BB104
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50 V 0.1uF X7R 0402 10%
Ціна за 451+ з ПДВ
GRM0335C1H820GA01D
GRM0335C1H820GA01D
CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0201
Ціна за 50+ з ПДВ
CC4 47nF 20% 50V RM5
CC4 47nF 20% 50V RM5
008HH1H473MSBF5081
Конденсатор керамический, 47nF Y5V 50V RM5,08
CC4 1MKF 10% 50V X7R RM5
CC4 1MKF 10% 50V X7R RM5
TS17 0805 1MKF 50V 10% X7R P5.08
Конденсатор керамический, 1mkF X7R 50V RM5,08
Ціна за 200+ з ПДВ
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CDC 220pF 10% 1kV RM5.0
CK45-R3AD221K-VRA
CAP CER DISC 220PF 1KV 10% RAD Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Ціна за 1+ з ПДВ
C1608X7R1H474K080AE
C1608X7R1H474K080AE
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0603
Ціна за 339+ з ПДВ
CDC 2.2nF 20% X1/Y1 250Vac RM10
DE1E3KX222MA4BN01F
CER DISC CAP X1/Y1 2200pF +-20% E 250Vac D=10mm RM 10.0mm