CL21A106KOFNNNE
Доступність
Є на складі
59 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
59 шт
від 10
від 462
від 1846
Характеристики
Назва у виробника
CL21A106KOFNNNE
Виробник
SAMSUNG
Capacitance
10 f
Voltage Rating
16 V
Dielectric
X5R
Package Code
Tolerance
±10%
Mount Type
Smd
Polarity
Non-Polar
Operating Temp
-55°C To 85°C
Capacitor Type
Mlcc
Case Material
Ceramic
Rohs
Yes
Детальний опис товару
CAP CER 10UF 16V X5R 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%