CL21A225KB9LNNC
Доступність
Є на складі
71 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
71 шт
від 1
від 78
від 309
Характеристики
Назва у виробника
CL21A225KB9LNNC
Capacitance
2.2 f
Voltage Rating
50 V
Tolerance
±10%
Footprint
0805
Mounting
Smd
Type
Multilayer Ceramic
Series
Cl21A
Operating Temp
-55 To 85 °C
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
CAP CER 2.2UF 50V X5R 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%