CLA50E1200HB
Назва у виробника
CLA50E1200HB
Виробник
IXYS
Gate Sensitivity
Non-Sensitive
Polarity
Unidirectional
Mounting
Through-Hole
Application
Power Control
Switching
Phase Control
Rms Current
80 A
Type
Scr
Voltage Rating
1200 V
Current Rating
80 A
Package
To-247Ad
Детальний опис товару
SCR NON-SENS 1200V 80A TO247AD
Інші товари з розділу
BT169D
BT169D
Назва у виробника
THYRISTOR 400V 0.8A SOT54
Z0103MN
Z0103MN
Z0103MN 5AA4
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73 / SOT-223 /
BT137S-800F
BT137S-800F
BT137S-800F,118
TRIAC 800V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK