CMPA901A020S
Назва у виробника
CMPA901A020S
Виробник
WOLFSPEED
Technology
Gan
Device Type
Mmic Pa
Power Output
20 W
Frequency Range
9.0-10.0 Ghz
Supply Voltage
28 V
Impedance
50
Package Type
Flange
Mounting Type
Flange Mount
Applications
Radar, Satcom, Communications
Operating Temp
-40 To +85 °C
Cooling
Conduction Cooled
Gain
High
Детальний опис товару
20W GAN MMIC PA 28V 9.0-10.0GHZ