CR0603-FX-1432ELF
Доступність
Є на складі
391 шт
Всього доступно
391 шт
Назва у виробника
CR0603-FX-1432ELF
Resistance
14.3 K
Tolerance
±1%
Power Rating
0.1 W
Mounting
Smd
Case Size
Rohs
Compliant
Temp Range
-55°C To +125°C
Material
Thick Film
Детальний опис товару
RES SMD 14.3K OHM 1% 1/10W 0603
Інші товари з розділу
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
Назва у виробника
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0603 120 kOm 5%
RC0603 120 kOm 5%
0603SAJ0124T50
RC0603 470 Om 5%
RC0603 470 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC400ppm
RC0603 620 Om 1%
RC0603 620 Om 1%
0603SAF6200T50
RC0603 3.09 kOm 1%
RC0603 3.09 kOm 1%
0603SAF3091T50
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 56 Om 5%
RC0603 56 Om 5%
0603SAJ0560T50