CRA04S08333R0JTD
Доступність
Є на складі
250 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
250 шт
Назва у виробника
CRA04S08333R0JTD
Виробник
VISHAY
Resistance
33
Tolerance
±5%
Temp Coefficient
±200 Ppm/°C
Construction
Thick Film
Array Format
Pin Count
8
Mounting
Smd
Isolation
Isolated
Body Shape
Convex
Automotive
Yes
Детальний опис товару
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R