CRCW040224R0FKED
Назва у виробника
CRCW040224R0FKED
Виробник
VISHAY
Resistance
24
Tolerance
±1%
Power Rating
0.063 W (1/16W)
Format
Technology
Thick Film
Temp Coeff
±100 Ppm/°C
Mounting
Smd
Standard
Aec-Q200
Operating Temp
-55 °C To +155 °C
Rohs
Yes
Детальний опис товару
Res Thick Film 0402 24 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Інші товари з розділу
RC0402 174 om 1%
RC0402 174 om 1%
Назва у виробника
0402WGF1740TCE
RES SMD 174 OHM 1% 1/16W 0402
RC0402 33 Om 1%
RC0402 33 Om 1%
0402WGF330JTCE
RES 33.0 OHM 1/16W 1% 0402 SMD
RC0402 66.5 Om 1%
RC0402 66.5 Om 1%
0402WGF665JTCE
66.5 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
RC0402 22 kOm 1%
RC0402 22 kOm 1%
0402WGF2202TCE
Резистор постійний 0,062W 1% 0402 TC100ppm
RC0402 4.7 MOm 1%
RC0402 4.7 MOm 1%
Res Thick Film 0402 4.7M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
RC0402 82 KOm 1%
RC0402 82 KOm 1%
RC0402FR-0782KL
RES 82.0K OHM 1/16W 1% 0402 SMD
RC0402 20 Om 1%
RC0402 20 Om 1%
RC0402FR-0720RL
RES TF 20 OHM 1% 1/16W 0402
Ціна за 500+ з ПДВ
RC0402 270 Om 1%
RC0402 270 Om 1%
Res Thick Film 0402 270 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C
RC0402 6.2 kOM 1%
RC0402 6.2 kOM 1%
RC0402FR-076K2L
RES 6.20K OHM 1/16W 1% 0402 SMD
RC0402 680 OM 5%
RC0402 680 OM 5%
RC0402JR-07680RL
SMD резистор 0.063W 5% 0402 TC200ppm