CRCW060356K0FKECC
Доступність
Є на складі
488 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
488 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Ціна
від 50
Назва у виробника
CRCW060356K0FKECC
Виробник
VISATON
Resistance
56 K
Tolerance
±1%
Power Rating
0.1 W (1/10 W)
Package
0603 (1608 Metric)
Mounting
Surface-Mount
Termination
Tin-Plated
Tcr
±100 Ppm/°C
Type
Fixed Resistor
Rohs
Yes
Operating Temp
-55°C To +155°C
Детальний опис товару
RES 56K OHM 1% 1/10W 0603
Інші товари з розділу
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
Назва у виробника
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0603 120 kOm 5%
RC0603 120 kOm 5%
0603SAJ0124T50
RC0603 470 Om 5%
RC0603 470 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC400ppm
RC0603 620 Om 1%
RC0603 620 Om 1%
0603SAF6200T50
RC0603 3.09 kOm 1%
RC0603 3.09 kOm 1%
0603SAF3091T50
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 47 kOm 1%
RC0603 47 kOm 1%
0603SAF4702T5E