CRCW080524R0JNEAHP
Доступність
Є на складі
153 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
153 шт
Назва у виробника
CRCW080524R0JNEAHP
Resistance
24
Tolerance
±5%
Power Rating
0.5 W
Mounting
Smd
Technology
Thick Film
Series
Crcw
Terminals
2
Rohs
Compliant
Temp Range
-55°C To 155°C
Tolerance Code
J
Детальний опис товару
RES SMD 24 OHM 5% 1/2W 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%