CRCW080536K0FKEAHP
Доступність
Є на складі
25 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
25 шт
від 10
від 613
від 2451
Характеристики
Назва у виробника
CRCW080536K0FKEAHP
Виробник
VISHAY
Resistance
36 K
Tolerance
±1%
Power Rating
0.5 W
Case
Mounting Type
Surface Mount
Termination
Tin Plated
Material
Thick Film
Temperature Coefficient
±100 Ppm/°C
Series
Crcw
Rohs
Yes
Детальний опис товару
RES SMD 36K OHM 1% 1/2W 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%