DE1E3RA472MN4AP01F
від 1
від 117
від 466
Характеристики
Назва у виробника
DE1E3RA472MN4AP01F
Виробник
MURATA
Детальний опис товару
4700 pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor E Radial, Disc