DI280N10TL
Назва у виробника
DI280N10TL
Виробник
DIOTEC
Device Type
N-Channel Mosfet
Voltage
100 V
Current
280 A (Tc)
Power (Tc)
425 Mw (Tc)
Mounting
Surface Mount
Package Type
Toll
Детальний опис товару
N-Channel 100 V 280A (Tc) 425mW (Tc) Surface Mount TOLL