DIM400GDM33-F000
Доступність
Є на складі
2 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
2 шт
Назва у виробника
DIM400GDM33-F000
Виробник
DYNEX
Детальний опис товару
IGBT Module 400A 3300V
Інші товари з розділу
DIM200WHS12-A000
DIM200WHS12-A000
Назва у виробника
Half bridge IGBT Module 200A/1200V