DLW5BSM351SQ2L
від 1
від 36
від 142
Характеристики
Назва у виробника
DLW5BSM351SQ2L
Виробник
MURATA
Type
Common Mode Choke
Current
2 A
Lines
2
Impedance
350
Mounting
Smd
Configuration
2Ln
Termination
Solder
Rohs
Compliant
Operating Temp
-40 To 125 °C
Case Style
Chip
Детальний опис товару
CMC 2A 2LN 350 OHM SMD