DMN65D8LQ-7
Доступність
Є на складі
4 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
4 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Ціна
від 40
від 400
Характеристики
Назва у виробника
DMN65D8LQ-7
Виробник
DIODEZETEX
Type
N-Channel Mosfet
Bvdss
65 V
Rds(On)
8 M @ Vgs=10 V
Gate Charge
30 Nc @ Vgs=10 V
Drain Current
65 A
Vgs(Th)
2.0 - 4.0 V
Package
Power Smd
Mounting
Surface Mount
Operating Temp
-55 To 150 °C