DMP2008UFG-7
Назва у виробника
DMP2008UFG-7
Виробник
DIODES
Polarity
P-Channel
Mode
Enhancement
Vds
-20 V
Vgs
-8 V
Package
Powerdi3333
Mounting
Surface-Mount
Transistor Type
Mosfet
Channel
P
Application
Switching
Gate Polarity
Negative
Детальний опис товару
POWERDI3333-8/20V P-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET
Інші товари з розділу
AO3401A
AO3401A
Назва у виробника
MOSFET P-CH -30V -4.3A SOT23
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 200+ з ПДВ
IRF7416
IRF7416
IRF7416TRPBF
Power MOSFET(Vdss=-30V, Rds(on)=0.02ohm) SO8
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 95+ з ПДВ
Ціна за 475+ з ПДВ
IRF7314TRPBF
MOSFET 2P-CH 20V 5.3A 8-SOIC