DR331-105BE
Назва у виробника
DR331-105BE
Виробник
BOURNS
Inductance
1000 h
Tolerance
±25%
Choke Type
Common-Mode
Series
Dr331
Variant
105Be
Windings
Dual
Детальний опис товару
CHOKE COMMON MODE 1000UH 25%
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.