DRDN40-12
Доступність
Є на складі
19 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
19 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
DRDN40-12
Виробник
MEANWELL
Input Voltage
24 Vdc Nominal
Output Voltage
12 Vdc
Output Current
40 A
Isolation Voltage
1500 Vdc
Efficiency
95%
Mounting Type
Din Rail
Redundancy Type
Diode Or-Ing
Dimensions
10035126 Mm
Weight
220 G
Operating Temp
-40+85 °C
Protections
Overcurrent, Reverse Polarity
Cooling Method
Convection
Детальний опис товару
Isolated DC/DC Converters 40A 12Vdc DIN Redundancy Module
Інші товари з розділу
15-220AC-12S-17.5x90.0x54.5(1SU)-DIN RAIL
Назва у виробника
HDR-15-12
Імпульсне джерело живлення AC/DC для монтажу на DIN-рейку, 15 Вт, 12 В, 1.25 А