DRDN40-24
Доступність
Є на складі
19 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
19 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
DRDN40-24
Виробник
MEANWELL
Input Voltage
1836 Vdc
Output Voltage
24 Vdc
Output Current
40 A
Redundancy Type
Diode Oring
Isolation Voltage
1500 Vdc
Mounting Type
Din Rail
Efficiency
95 %
Operating Temp
-40+85 °C
Dimensions
1002275 Mm
Protections
Overload, Short-Circuit
Certifications
Ce, Ul
Cooling Type
Conduction Cooling
Детальний опис товару
Isolated DC/DC Converters 40A 24Vdc DIN Redundancy Module
Інші товари з розділу
15-220AC-12S-17.5x90.0x54.5(1SU)-DIN RAIL
Назва у виробника
HDR-15-12
Імпульсне джерело живлення AC/DC для монтажу на DIN-рейку, 15 Вт, 12 В, 1.25 А