EEH-ZS1H271UV
Доступність
Є на складі
59 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
59 шт
від 1
від 18
від 70
Характеристики
Назва у виробника
EEH-ZS1H271UV
Capacitance
270 f
Tolerance
±20%
Voltage
50 V
Type
Aluminum Hybrid
Mounting
Smd
Polarity
Polarized
Dielectric
Hybrid
Termination
Smd Pads
Temp Range
Unspecified
Esr
Unspecified
Детальний опис товару
CAP ALUM HYB 270UF 20% 50V SMD
Інші товари з розділу
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470uF 25V +/-20% 8x14mm P:3.5mm Bulk RoHS
TS13D CD110X 100mkF 20% 25V 6.3X11
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR -40~+85 / 2000 hours
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
005SN1H100MSB05115
TS13D CD110X 1000mkF 20% 25V 10X20
Radial type Aluminum Electrolytic Capacitors - 85°C
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
005SN1J100MSB05115
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
EEE-0JA221WP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12