EEU-EB1A101S
від 10
від 610
від 2440
Характеристики
Назва у виробника
EEU-EB1A101S
Виробник
PANASONIC
Capacitance
100 f
Voltage
10 V
Tolerance
±20%
Type
Aluminum Electrolytic
Termination
Radial Leads
Case
Can
Life Hours
5000 H @ 105°C
Operating Temp
-40+105 °C
Polarity
Polarized
Series
Eeu-Eb1A
Dielectric
Electrolyte
Mounting
Through-Hole
Rohs
Yes
Детальний опис товару
100 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Інші товари з розділу
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
Назва у виробника
TS14012G2R2MSB040R
Конденсатор электролитический алюминиевый 2000ч 105'C
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470uF 25V +/-20% 8x14mm P:3.5mm Bulk RoHS
TS13D CD110X 100mkF 20% 25V 6.3X11
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR -40~+85 / 2000 hours
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
005SN1H100MSB05115
TS13D CD110X 1000mkF 20% 25V 10X20
Radial type Aluminum Electrolytic Capacitors - 85°C
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
005SN1J100MSB05115
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
005SN1E220MSB05115
Ціна за 50+ з ПДВ
EEE-0JA221WP
EEE-0JA221WP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12