EEU-EB1H331
від 1
від 151
від 603
Характеристики
Назва у виробника
EEU-EB1H331
Capacitance
330 f
Voltage
50 V
Tolerance
±20%
Temperature
105 °C
Lifetime
10000 Hours
Mounting
Radial
Case Type
Polarized
Dielectric
Aluminum Electrolytic
Series
Eeu-Eb1H
Детальний опис товару
330 µF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Інші товари з розділу
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 2.2mkF 20% 400V 8X12
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470mkF 20% 25V 08X14
TS14 470uF 25V +/-20% 8x14mm P:3.5mm Bulk RoHS
TS13D CD110X 100mkF 20% 25V 6.3X11
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR -40~+85 / 2000 hours
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
TS14 10mkF 20% 50V 5X11
005SN1H100MSB05115
TS13D CD110X 1000mkF 20% 25V 10X20
Radial type Aluminum Electrolytic Capacitors - 85°C
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
TS14 10mkF 20% 63V 5X11
005SN1J100MSB05115
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
TS14 22mkF 20% 25V 5X11
EEE-0JA221WP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12
TS14 47mkF 20% 63V 6.3X12