EMK042CG120JC-FW
Виробник
Taiyo Yuden
Package
01005
Mounting
Smd
Type
Mlcc
Material
Ceramic
Polarity
Non-Polar
Rohs
Yes
Dimensions
0.40.2 Mm
Temp Coeff
±30 Ppm/°C
Capacitance
12 Pf
Tolerance
±5%
Voltage Rating
16 V
Dielectric
C0G (Npo)
Детальний опис товару
CAP CER 12PF 16V C0G 01005
Інші товари з розділу
C01005 12pF 5% 16V NPO
C01005 12pF 5% 16V NPO
Назва у виробника
EMK042CG120JC-FW
CAP CER 12PF 16V C0G 01005