ERA-8AEB514V
від 1
від 275
від 1097
Характеристики
Назва у виробника
ERA-8AEB514V
Виробник
PANASONIC
Resistance
510 K
Tolerance
0.1%
Tcr
±25 Ppm/°C
Package
Smd 1206
Power Rating
0.25 W
Type
Thin Film
Mounting
Surface Mount
Temp Range
-55 To 155 °C
Material
Metal Film
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
Thin Film Resistors - SMD 1206 510Kohm 0.1% 25ppm
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%