ERJ-2RKF1201X
Доступність
Є на складі
385 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
385 шт
Назва у виробника
ERJ-2RKF1201X
Resistance
1.2 K
Tolerance
1%
Power Rating
0.1 W
Package
Mounting Type
Smd
Size Mm
Series
Erj-2Rkf
Composition
Thick Film
Termination
Tin-Plated
Operating Temp
-55 To +125 °C
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
RES SMD 1.2K OHM 1% 1/10W 0402
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0402 2.7 KOM 1%
RC0402 2.7 KOM 1%
RC0402FR-072K7L
RES TF 2.7K OHM 1% 0.0625W 0402
RC0402 200 Om 1%
RC0402 200 Om 1%
RC0402FR-07200RL
SMD резистор 0,062W 1% 0402 TC100ppm
Ціна за 417+ з ПДВ
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0402 30 KOm 1%
RC0402 30 KOm 1%
RC0402FR-0730KL