ERJ-2RKF1272X
Доступність
Є на складі
530 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
530 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Ціна
від 50
Назва у виробника
ERJ-2RKF1272X
Resistance
12.7 K
Tolerance
±1%
Power Rating
0.1 W
Size Code
Technology
Thick Film
Mounting
Surface Mount
Automotive Grade
Aec-Q200
Series
Erj-2Rkf
Reel Qty
10,000 Pcs
Operating Temp
-55 To +155 °C
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
Резистор 12.7 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Інші товари з розділу
MF0207 110 kOm 1%
MF0207 110 kOm 1%
Назва у виробника
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 110K T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
MRS25 91 kOm 1%
MRS25 91 kOm 1%
Резистор 350V 0.6W TC50ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
MBA0204 4.7 kOm 1%
MBA0204 4.7 kOm 1%
MFR 1/4W-S 4K7 1% 50PPM T/B-5000
Резистор 0.25W 1% 50ppm
MF0207 10 Om 1%
MF0207 10 Om 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 10R T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
CFR-0.5W 270 Om 5% 3,2x9
CFR-0.5W 270 Om 5% 3,2x9
CF1/2W-270R
Резистор: углеродистый; THT; 270Ом; 0,5Вт; ±5%; O3,2x9мм; осевые
Ціна за 500+ з ПДВ
MF0207 100 kOm 1%
MF0207 100 kOm 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 100K T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
MBA0204 47 Om 1%
MBA0204 47 Om 1%
MFR 1/4W-S 47E 1% 50PPM T/B-5000
RES 47 OHM 1/4W 1% 50ppm
MBA0204 5.1 kOm 1%
MBA0204 5.1 kOm 1%
MFR0S4F5101T50
Резистор TC50ppm 5.1 kOm 1 % 0.25W
MF0207 39 kOm 1%
MF0207 39 kOm 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 39K T/B-5000
Резистор 0.6W 1% 50ppm
MF0207 1.8 kOm 1%
MF0207 1.8 kOm 1%
MFR 0.6W-S (2.5X6.8) 1% 50PPM 1.8K T/B-5000
RES METAL FILM AX BF 0207 1% TC50 0.6W