ERJ-3EKF1243V
Доступність
Є на складі
436 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
436 шт
від 10
від 993
від 3969
Характеристики
Назва у виробника
ERJ-3EKF1243V
Виробник
PANASONIC
Resistance
124 K
Tolerance
±1%
Technology
Thick Film
Mounting
Smd
Power Rating
0.1 W
Aec-Q200
Qualified
Rohs
Compliant
Tcr
±100 Ppm/°C
Termination
Sn
Temp Range
-55 To +155 °C
Series
Erj-3E
Детальний опис товару
Thick Film Resistors - SMD 0603 124Kohms 1% AEC-Q200
Інші товари з розділу
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
Назва у виробника
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0603 120 kOm 5%
RC0603 120 kOm 5%
0603SAJ0124T50
RC0603 470 Om 5%
RC0603 470 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC400ppm
RC0603 620 Om 1%
RC0603 620 Om 1%
0603SAF6200T50
RC0603 3.09 kOm 1%
RC0603 3.09 kOm 1%
0603SAF3091T50
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 47 kOm 1%
RC0603 47 kOm 1%
0603SAF4702T5E